Podpořte aplikaci Záchranka! Možností je spousta

Nově jsme přidali na naše webové stránky záložku Podpořte nás, kde prosíme všechny, kterým je aplikace Záchranka blízká, o podporu. Mimo jiné si můžete přečíst, co máme v plánu a na co vybrané prostředky použijeme.

Přispívat můžete jednorázově nebo pravidelně prostřednictvím portálu darujme.cz.

Pomoci nám můžete ale i jakkoliv jinak, třeba tak, že řeknete o aplikaci Záchranka svým blízkým.

Velkou podporou jsou pro nás organizace, které vyučují první pomoc a aplikaci zařadili do svých lekcí.

Samozřejmě si nedovedeme naši činnost představit ani bez desítky partnerů, kteří nás podporují jak finančně, tak materiálně. Jejich úplný seznam můžete nalézt tady.

A jak konkrétně nás naši partneři podporují? Nedávno se mezi ně zařadila například firma Expodům, která nám věnovala rychlorozkládací párty stan. Říkáte si, na co aplikace potřebuje stan? Každý měsíc objíždíme především sportovní akce, na kterých naši ambasadoři seznamují veřejnost s aplikací Záchranka. Akcí přibývá, ale stan jsme dosud měli jen jeden, takže jsme se nemohli "rozdvojit". A teď už to díky novému altánu zvládneme a o aplikaci Záchranka se tak dozví dvakrát víc lidí. 

Děkujeme všem za jakýkoliv projev podpory, nesmírně si jí vážíme a snažíme se ji vracet úsilím a časem, který věnujeme vylepšování aplikace Záchranka.

General Partner

  • Nadace vodafone

Project Partners

  • Česká pojišťovna
  • JMK
  • PAK
  • KVK
  • Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje