Podpořte aplikaci Záchranka

Pomohla vám či vašim blízkým aplikace Záchranka? Nyní můžete pomoci vy jí. Aplikaci provozuje pro všechny zdarma nezisková organizace Záchranka ve spolupráci s partnery a zdravotnickými záchrannými službami. Zrychlujeme vyslání pomoci pozemní, letecké, horské i vodní záchranné služby po celém Česku a v celém Rakousku. Pomozte nám systém dále vyvíjet a vylepšovat.

Chci přispět
Kontaktní údaje

Na co přispívám

Napojení na slovenskou Horskou záchrannou službu. Aplikace vám pomůže také na výletě u sousedů

Zmapování defibrilátorů AED v Česku pro jejich využití záchrannou službou v nouzi

Nové funkce aplikace

  • Automatické zapnutí GPS
  • Nastavení velikosti textu
  • Přenos fotografie místa nehody přímo záchranářům

To jsou jen některá z plánovaných vylepšení. Jaká jsou ta další?

Příběhy zachráněných

Podpořte aplikaci Záchranka! Možností je spousta

Pomohla vám či vašim blízkým aplikace Záchranka? Nyní můžete pomoci vy jí. Aplikaci provozuje pro všechny zdarma nezisková organizace Záchranka ve spolupráci s partnery a zdravotnickými záchrannými službami. Zrychlujeme vyslání pomoci pozemní, letecké, horské i vodní záchranné služby po celém Česku a v celém Rakousku. Pomozte nám systém dále vyvíjet a vylepšovat.

Záchrana turistů z Modrého dolu

Krkonoše, 28. července 2018 – Dva muži a jedna žena včera v odpoledních hodinách zabloudili při výletu na Sněžku v oblasti Modrého dolu, jeden z nich se zranil.    

Aplikace Záchranka pomáhá: zraněný cyklista u Jedovnic

I tentokrát s lokalizací zraněného pomohla aplikace Záchranka. Poslechněte si hovor jihomoravské dispečerky zdravotnické záchranné služby a cyklisty se zlomeným kotníkem.

Pro život