Na čem pracujeme

Vybrali jsme pro vás několik nápadů, které momentálně zaměstnávají naši mysl. Budeme rádi, když se na nich budete malým příspěvkem spolupodílet. Pokud vás napadnou další inovace, neváhejte nám je napsat na info@zachrankaapp.cz, děkujeme!

 

1. Vylepšení technologie videopřenosu 

V aplikaci Záchranka je možné zahájit se záchranáři také videohovor, který iniciuje vždy pouze dispečink záchranné služby. Pracujeme na tom, aby se tato technologie stále posouvala dál a mohla nabídnout nové možnosti. 

 

2. Vylepšení modulu První pomoc 

Modul První pomoci v aplikaci najdete na hlavní straně, pod nouzovým tlačítkem. Nachází se v něm spousta užitečných rad a návodů, jak se zachovat v nejčastějších zdraví ohrožujících situacích. Rádi bychom tento modul rozšířili a aktualizovali, abyste si mohli ještě podrobněji nastudovat, jak se v krizových situacích zachovat.

 

3. Rozšíření databáze bodů zájmu

Funkce „Lokátor“ Vám aktuálně zobrazí nejbližší pohotovosti, zubní pohotovosti, pohotovostní lékárny, AED přístroje a např. stanice krajské záchranné služby. Chtěli bychom tyto databáze rozšířit, aktualizovat a přidat k nim i pohotovosti ORL.

 

4. Načtení kartičky pojištěnce

V současnosti se do aplikace nelze přihlásit žádným účtem, pokud si tedy koupíte nový telefon, je třeba vše vyplnit znovu. Jedním z našich cílů je možnost načíst si svá data z kartičky pojištěnce.

Generální partner projektu

Partneři projektu