Zkušenosti s aplikací Záchranka

Na Facebooku jsme se ptali fanoušků, jaké mají zkušenosti s aplikací. A odpovědi nás velice potěšily - jedna věc je totiž vidět úspěšná čísla a narůstající statistiky stažení, druhá věc je vidět konkrétní případy, jak aplikace skutečně pomáhá reálným lidem.

Zde jsou některé z nich. A pokud máte i vy zkušenost s aplikací, dejte nám vědět, rádi si přečteme každý příběh s dobrým koncem! :)

Jarka: "Aplikaci jsem využila. Mohu ji každému doporučit, mě zachránila život. Každý by ji měl v telefonu mít. Nikdy nevíme co se může stát a kdy ji budeme potřebovat."

Marie: "Aplikaci pro mě využila moje dcera, když jsem si na polní cestě zlomila nohu. Přesná lokalizace místa a rychlý příjezd záchranářů mě zajistili včasnou operaci. Všem díky."

Helena: "Zatím ne, ale věřím že kdyby ji před nedávnem použil manžel, zkrátila by se doba čekání při zmatku s popisem místa bouračky.. Vlastně-používáme několikrát do měsíce, když se dcera chce podívat na první pomoc..."

Martin: "Mám 3 x použití aplikace 2x když jsem volal ZZS jako svědek události a 1x ve službě když jsme na špatně přístupném místě potřeboval dojezd další posádky a zároveň jsem neměl čas popisovat cestu jsem přes apple watch spojil přes apku se ZOS, domluvil se a mohl u toho pracovat což je prostě k nezaplacení!"

Naďa: "Ano, použila jsem aplikaci Záchranka v zimě, kdy jsem volala pomoc pro muže, který upadl a měl velké bolesti na hrudníku. Co mě při této pomoci nepotěšilo, že byl tento muž pod vlivem alkoholu. Práce záchranářů není opravdu jednoduchá."

Harry: "Super vec. nasli jsme v silnici cloveka, ktereho dle jeho slov srazilo auto, lezel castecne v silnici v zatacce, za horizontem mezi nejakyma vesnicema a ja vubec netusil, kde jsme. Kdyz jsem privolaval pomoc, pak prvni napad, jak zobrazit gps souradnice pro izs, byla appka :) izs tam dorazily do deseti minut, takze parada."

Generální partner projektu

Partneři projektu