Velká letní soutěž

Vánoce jsou svátky, které trávíme s těmi nejbližšími. Možná si lámete hlavu s tím, co jim dát pod stromeček…Co třeba pocit bezpečí? Aby věděli, že když budou v nesnázích, přispěchá jim někdo okamžitě na pomoc.


Vyfoťte své blízké s nainstalovanou aplikací Záchranka v jejich telefonu a napište nám k tomu, co na takový dárek říkali.

Fotku i s krátkou reakcí obdarovaných zašlete do 31. 12. 2017 na e-mail: soutez@zachrankaapp.cz
3 nejlepší fotky s příběhy získají na Nový rok dárky od iSetos! 4. - 10. výherce dostane dárkový předmět od našich partnerů Nadace Vodafone a České pojišťovny.

Ceny

  • 1. místo - Apple iPhone SE
  • 2. místo - Beats EP On-Ear Headphones
  • 3. místo - Apple iPod shuffle

 

      4. až 10. v pořadí oceníme dárkovými předměty od Nadace Vodafone a České pojišťovny

JAK POŘÍDIT FOTOGRAFII S PŘÍBĚHEM

Až půjdete ke svým blízkým na návštěvu, nainstalujte jim do telefonu aplikaci Záchranka. Vyfoťte je tak, aby bylo vidět, že mají aplikaci staženou a napište nám, co na aplikaci - tedy váš dárek - říkali.

Nejzajímavější fotka s příběhem vyhrává. Vaší iniciativě a kreativitě se meze nekladou, klidně aplikaci nainstalujte celé rodině! Tři hlavní výhry získají soutěžní fotky s příběhem, které vybere odborná porota dle vlastního uvážení. Pro další vybrané účastníky soutěže budeme mít překvapení od našich partnerů České pojišťovy a Nadace Vodafone.

Ale je nám jasné, že největší výhrou je to, že víte, že je vaše rodina v bezpečí.

Kompletní pravidla soutěže

Soutěžní fotografie

zavřít okno

Soutěžní obrázek

Pro život